
Derby, United Kingdom
Historie z Muzyką rozpocząłem w wieku 10 lat kiedy zacząłem uczęszczać do Szkoły Muzycznej. Fascynacja ta z wiekiem ewoluowała jednak w innym kierunku, aniżeli rozpoczynałem edukacje. Wraz z wielkim boomem Clubingu w Polsce zacząłem coraz bardziej interesować się innym podejściem do Muzyki. Pierwsze za bawy z konsoletą "virtualną" miałem chyba, jak większość młodej generacji - przy PC. Bawiłem się programami do Miskowania jak i również do Tworzenia Muzyki. Swoją fascynację dzieliłem z Dobrym znajomym Christianem Stalkerem. Stworzyliśmy parę własnych wizji znanych sztosów Klubowych. w 2004 roku wystartowałem w konkursie dla młodych talentów, po wygraniu którego zostałem w wieku 19 lat rezydentem 1 Klubu. Obecnie w dalszym Ciągu jestem Rezydentem, grywam również gościnnie dość często, m.in Quatro Kłodzko, Sfinks Rawicz-Sarnowa. Samo miksowanie muzyki jednak nie spełnia moich wszystkich marzeń, dlatego też rozpocząłem prace nad własnymi produkcjami. Efekty mam nadzieję będzie można usłysz