Budapest, Hungary

"Eljön egy pillanat az életedben, amikor rájössz, hogy ki az aki igazán számít, ki az aki sosem számított.
Ki az aki többé nem fog, és ki az aki mindig számítani fog.
Ezért ne aggódj azok miatt akik már a múltad részei, megvan az oka annak, hogy a jövődben ők miért nem szerepelnek!!";) :)

Minden párkapcsolatot egy szakítással kéne kezdeni...:) Mennyi mindent megtudnánk a Másikról,ha látnánk hogyan fog viselkedni ha elválnak útjaitok....Ha szerettünk valakit,de úgy alakul,hogy közös regény helyett,két külön regény írásába kezdtek,el kell tudnunk engedni,s esélyt kell adnunk neki,hogy lehessen mással is boldog...S ha valaki fontos volt-az szívünk egyik zugában örökre az is marad-,ezért szándékosan soha nem szabad bántanunk...Ha Exünk se veled,se nélküled játékban érzelmi rabszolgaként rángat minket,vagy friss szakítás után jelenlétünkben smackózik új párocskájával,soha nem szeretett igazán bennünket.Önző és érzéketlen.Bármennyire is fájdalmas,azonnal le kell tudnunk írni.The show must