Csajok ne kíméljetek... mindenre válaszolok. Csak időt kérek

Vidám jó humorú ember vagyok.Sokat dolgozok,de amikor van egy kis időm,akkor elmegyek kirándulni,úszni. Szeretek bulizni,trance,eurodance,retro,műfajokra,de meg hallgatok mindent, aminek értelme van.