Csajok ne kíméljetek... mindenre válaszolok. Csak időt kérek

Vidám jó humorú ember vagyok.Sokat dolgozok,de amikor van egy kis időm,akkor elmegyek kirándulni,úszni. Szeretek bulizni,trance,eurodance,retro,műfajokra,de meg hallgatok mindent, aminek értelme van.

Listening History

Content is loading...loading logo