Listening History
Content is loading...

Mándok, Hungary
http://me.playfish.com/fifa/ref/128088430/cejnx8
Szeretem a Camp- Nou-t
a gránát-vörös kék mezt és a saját nevelésű játékosokat !
Itt élek Szabolcs -Szatmár-Bereg szívében ,
Góllövésben mi vagyunk a császárok és igen is nálunk vannak
a világ legtehetségesebb játékosai, BARCELONA én így szeretlek!!!!! :D
