Ruben Polereczki's profile picture

Ruben Polereczki

azt hitted mi? :D

A Sötét Kódex [szerkesztés]
Bár ismét homály fedi a Sith Kódexet (a Sötét Kódex a sötét jedire vonatkozik), de a sith is ilyen alapokkal kezdte kiterjeszteni a hatalmát.
A sithek a sötét oldal gyermekei, tele igazi gyűlölettel és haraggal, tetteik lényege az agresszió. A Jó rendbeli jediknek szigorú előírásaik, szabályaik vannak, a sötét jedinek, sithnek nincs ilyesmi, szabadon cselekszenek, azt csinálnak, amit akarnak, hogy lényük legyen érzelmekkel, vágyakkal maguk, mesterük felé. A sötét jedi és a sith erejüket sötét és csábító érzelmekből merítik, mint a félelem, düh, gyűlölet, harag, és igazi sith rejtelmekbe kapizsgálnak. Nagyon kevesen el is érik hogy igazi Dark Lord of The Sith-ek legyenek. Ez az, ami erőt és hatalmat ad a sötét jedinek/sithnek.
A sötét jedik írtak egy kódexet, amit figyelmesen kísértek, bár a jedik nem is tudták, hogy létezett:
Nincs béke, harag van.
Nincs félelem, hatalom van.
Nincs halál, halhatatlanság van.
Nincs gyengeség, söt

Ruben Polereczki's profile picture

No history to display

When Ruben Polereczki listens to shows or tracks they will be shown here