Ruben Polereczki's profile picture

Ruben Polereczki

azt hitted mi? :D

A Sötét Kódex [szerkesztés]
Bár ismét homály fedi a Sith Kódexet (a Sötét Kódex a sötét jedire vonatkozik), de a sith is ilyen alapokkal kezdte kiterjeszteni a hatalmát.
A sithek a sötét oldal gyermekei, tele igazi gyűlölettel és haraggal, tetteik lényege az agresszió. A Jó rendbeli jediknek szigorú előírásaik, szabályaik vannak, a sötét jedinek, sithnek nincs ilyesmi, szabadon cselekszenek, azt csinálnak, amit akarnak, hogy lényük legyen érzelmekkel, vágyakkal maguk, mesterük felé. A sötét jedi és a sith erejüket sötét és csábító érzelmekből merítik, mint a félelem, düh, gyűlölet, harag, és igazi sith rejtelmekbe kapizsgálnak. Nagyon kevesen el is érik hogy igazi Dark Lord of The Sith-ek legyenek. Ez az, ami erőt és hatalmat ad a sötét jedinek/sithnek.
A sötét jedik írtak egy kódexet, amit figyelmesen kísértek, bár a jedik nem is tudták, hogy létezett:
Nincs béke, harag van.
Nincs félelem, hatalom van.
Nincs halál, halhatatlanság van.
Nincs gyengeség, söt