All shows

Czech Republic
Paul Newman se poprvé dostal k mixážnímu pultu v roce 1997,v clubu Radia Bonton na Pražské Štvanici,.diky pár lidem s téhož Radia.Pusobení v tomto Clubu se ale nezdařilo z důvodu jeho ukončení.V tomtéž roce se Paul seznámil s méně známými DJ's kteři produkovali Disco Music na ruzných diskotékách v Praze.Tam začinala Paulova cesta k vysněnému rozdávání zábavy,ladných Tonů a všeobecnému zviditelnění,což dlouho nevydrželo z duvodu mimopažského studijního období které bylo v Přibrami.Jeho odmlka od DJingu netrvá dlouho a od zimy roku 1998 záčiná,jako nová tvář DJ's v Přibrami hrát hned ve dvou Clubech,Snack Bar na plaveckém stadionu a ve vetším Clubu Kalypso.Po třech letech se vrací zpět do Prahy na známější malé diskoteky,jako byly nebo ještě jsou Dransy,nepravidelně Disco Šumperka,Dřevák Modřany a přes Agenturu Disko-Export další malé Diskotéky a ruzné akce.Tam se seznamil s DJ's kteři hrali míchanou taneční muziku,začal s nimi jezdit na ruzné akce a party a pomalu se začal dostávat od D
