" Sohasem tudhatod, hogy mi történik a jövőben.. Ne alapozz a régi tapasztalatokra... Az emberek változnak... Semmi sem fog ugyanúgy történni, mint egykor, de megtörténik hasonlóan... Újabb csalódás jöhet, de inkább állj fel százszor és ezerszer, mint hogy meg se próbáld és majd az elszalasztott lehetőségeken rágódva ezt ismételgesd : "mi lett volna ha.."