better music and drugs back in the 90.s!!! http://www.youtube.com/watch?v=gO46h24yJAU&feature=related
a pokol mára már megtelt,és a sátán a földre küldi a halottakat.Miért?Mi a véleménye Istennek rólunk?Nos barátaim mostmár tudjuk.Amikor már nincs több hely a pokolban a holtak ellepik a földet!!!!