No favorites to display
When Szilvia Lukács adds favorites they will be shown here
aki engem egyszer megkap, az megkap egészen, de azt el is veszem megamnak én is,.. én nem vagyok se fojtatás, sem jovátétel,... nem türők sem vetélytársat,sem emléket , sem álmot, egy árnyékot sem türők el,...jol vigyázzon aki engem szeret, és akit én szeretek.....
Aki azt mondja, szeret talán igaz lehet. Aki azt mondja imád, sose hidd szavát. De aki nem szól, csak mélyen a szemedbe néz, annak a szívében örökre élsz.