"Mindnyájan keressük a tökéletes társat.De ha az ember elég sok kapcsolaton van túl,kezdi gyanítani,hogy nincs is tökéletes társ,csupán a tökéletlenségek fokozatai léteznek. Miért van ez így? Azért,mert mi sem vagyunk tökéletesek,és úgy válogatjuk meg társainkat,hogy a tökéletlenségeik kiegészítsék a mieinket.
Csak ha megküzdöttünk legtitkosabb démonjainkkal - megoldhatatlan problémáinkkal,amelyek azzá tesznek,akik vagyunk -akkor találhatjuk meg életünk társát,mert akkor fogjuk csak tudni,hogy egyáltalán mit is keresünk.
Ezt a (tökéletes)-tökéletlen személyt keressük,de nem az első szembejövő tökéletlent,hanem az "igazit". Azt akire szeretettel nézhetünk,miközben azt gondoljuk:
Pontosan ilyen problémát akarok magamnak!"