Favorites
There is no more content to load
Bolond az, aki a saját világában él. Én bolond akarok maradni, és úgy akarom élni az életemet ahogy megálmodom, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják!! :)
"Amint megtanulsz bízni magadban, megtanulsz élni." :))