Magamról bővebben::))))))

Szeretek utazni, fél éve voltam a szomszéd faluban is.

Gyalog, mert nem jár busz, a biciklimet ellopták.

Szeretek bulizni. Általános iskolában voltam a farsangon.
Nyertem egy első helyezett jelmez tortát, mert azt hitték, hogy parasztnak öltöztem, pedig csak néző voltam az ünnepi ruhában.

Kedvenc állatom az ebihal, aminek már van lába, csak az a baj, hogy nehéz sétált...atni.
...
Amióta az egyik egyetemen felújítás van, azóta járok egyetemre is.

Takarítani. Nagyon szeretem a zenét.

Nagyon érzékeny vagyok, a múltkor például rám esett egy gerenda és majdnem sírtam.

Kedvenc filmem címét nem tudom, de egy szakállas fehér karatélyozós csávó lever, lelő, leszúr, megfojt, lerúg (zömében fordulatból) mindenkit. A címét azért nem tudom, mert a szomszéd nem az elejétől vette fel.

Taita a legjobb baratom!Es Elexia vigyaz ram es kiser utamon!