Reposts
Content is loading...

hogy mi?
kösz, megvagyok...,
másként: középsz@rul...:)
Sok magyar alter(?)zenekar rajongója vagyok.Az egyik legkedvesebb számomra az Esclin Syndo és énekesnőjük, Berger Dalma.Szerintem ő ma Magyarország legjobb énekesnője. Épp most lépett ki a zenekarból, de még lesz egy közös fellépésük az A38 hajón nov. 11-én. Egy világ dőlt össze bennem.:)
