http://picasaweb.google.com/alppoc79
://www.youtube.com/watch?v=P-PJxK9ojZU
szélső közepes arisztokrasta punk,akit jól jellemez a vádlijára vart rozsdás szögesdrót békejel
elfogadtam a világot úgy ahogy van,mert kicsi vagyok megváltani,viszont előitélet és érdekmentesen szeretem az össz embert,és ezt az egész dolgot amit úgy hívunk hogy élet,és ami a legszebb dolog ebben a földi valóságban..... :)-ja..és sokkal több csaj szeret mint amennyi le is fexik velem :):):)