Tekściarz, muzyk, fotograf :-)
Fotografuję bo lubię, trochę się garbie i nie jestem dostatecznie rozciągnięty. Raz jechałem bez biletu, na szczęście nie było kontroli.
gromee
club
ibiza
house
1
Share
Add To
359
1:55:54
2
200
1:33:45
deep house
111
1:32:27