Tekściarz, muzyk, fotograf :-)
Fotografuję bo lubię, trochę się garbie i nie jestem dostatecznie rozciągnięty. Raz jechałem bez biletu, na szczęście nie było kontroli.
gromee
club
house
ibiza
2
Share
Add To
200
1:33:45