Átlagos vagyok, hátrafésült szemöldökeim vannak, a lábam a földig ér, mindkettő egyforma, de különösen a bal. Vállig érő fekete szemem van, a hátam nincs elől. A jobb fülemre alig látok. Mostanság mindig arra kelek, hogy már nem alszok. Szabadidőmben háromlábú lila fókákat idomítok aranyásásra. Hobbim a vadgesztenye szelídítés, szomorúfűz vigasztalás, valamint a 100 méteres véraláfutás. Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott talán. Gyermeki szívem van egy befőttesüvegben az íróasztalomon :))
<3 ▬▬▬▬.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.▬▬▬▬ <3