Kao sto svatko moze da vam kaze,nisam bas dobar covjek.Neznam bas pravu rijec.Oduvijek sam se divio lupezima,odmetnicima,kurvinim sinovima.Nevolim glatko izbrijane momke sa kravatama i dobrim poslicem.Volim ocajnike,ljude razbijenih zuba,razbijenog duha i razbijene sudbine.Takvi me zanimaju,puni su iznenadjenja i eksplozija.Volim i propale zene,pijane kurve sto psuju,zarozanih carapa i razmazane sminke.Zanimaju me perverznjaci a ne sveci.Mogu da se opustim sa klosarima jer sam i sam klosar.Nevolim zakone,morale,religije,pravila.Nevolim da me drustvo oblikuje...