Mindenkinek van múltja, vannak olyan barátságai, tettei amit sajnál, hogy megtörtént....de ezeket megváltoztatni nem lehet, max úgy tenni mintha meg sem történt volna...de valakiben ott van, hogy milyen voltál, mit tettél, mekkora fájdalmat okoztál a másiknak...sajnálhatod, megbánhatod, megváltozhatsz.....de elösször magadban kell eldönteni, hogy mit is akarsz!!!És ha nem vagy benne biztos?- .....,ne okozz neki fájdalmat....egyszer majd talán te is átéled azt....amit szavakkal elmondani nem lehet..csak érezni...majd akkor fogsz rájönni,hogy mennyire szeretett, mennyire próbált benned hinni,bizonyitani hogy te már nem az a lány vagy és reménykedni hogy van FOLYTATÁS!!!
Sok esetben,sajnos ez későn derül ki.... És csak ekkor érzed majd azt a fájdalmat amit ő sok időn keresztül elviselt..