Obožujem svojo samozavest in upam,da je še nekaj takšnih inteligentnih bitij,ki hodijo na visokih petah:))
Pride čas v življenju, ko se umaknem stresnim situacijam in ljudem, ki jih povzročajo. Obkrožam se z ljudmi, ki me nasmejejo. Pozabim na slabo in se osredotočam na dobro. Imej rad ljudi, kateri te tretirajo, kot naj bi te, moli za tiste, ki te ne. Življenje je prekratko, da bi bilo karkoli drugega, kot srečno. "Pasti na dno" je del življenja, "splezati" nazaj, pomeni živeti...:-)