- 3Favorites
- 0History
- 1More
Θ ∞
Jópofa a változás szele..., de én veszett nagy vihart akarok!
ZsΘlT :)
Nevetés: A lélek legszebb zenéje!
*****************************************
egy régi versem:
ELLENTÉTEK
Hova már a fény nem jut el,
Ott sötétnek hangja énekel.
Hol a meleg szava elhalkul,
Ott hideg kiáltás lángra gyúl.
Hol a fehér nem pompázik tovább,
Ott a fekete teremt éjszakát.
Hova a természet nem ér el,
Ott a technika remekel.
Hol víz nem mos partokat,
Ott a szárazság fojtogat.
Hol nem nyerhet a szeretet,
Ott mindent visz a gyűlölet.
Hol nem első a józanság,
Ott a kábulaté a világ.
*****************************************
egy újabb:
Félálomban
Hamis és valós között állva
A jóhoz tartozásra várva
Lelkem s elmém is még lárva
De a burokban a szárnyam már tárva
*****************************************
"A remény hal meg utóljára....,viszont rohadt fájdalmas a temetése!" /Spanyolka/
( ...logikusan nézve...,ha ő hal meg utóljára,akkor nincs aki eltemesse... )
"Az ördög a részletekben rejlik...,de