tronenvcph's profile picture

tronenvcph

Film wydaje się świetny, mam wyłącznie pewną wątpliwość odnośnie sceny, podczas jakiej Nikolai dzwoni dzwonkiem, a nikt wraz ze służby nie reaguje. Widać wówczas przez moment, jak do odwiedzenia budynku wchodzą nieznane osoby, a domownicy zostają.... rozstrzelani? W następnej scenie jednak ponownie, cali oraz zdrowi, rozmawiają jakby nigdy nic. Jak interpretujecie jak i również odbieracie tę scenę?
https://filmyzlektorem.pl/

No history to display

When tronenvcph listens to shows or tracks they will be shown here