"Akkor szólalj meg, ha amit mondani akarsz, szebb mint a csend! "
http://www.youtube.com/watch?v=Lb_vy9Wx-lc
"Mi emberek csak fecsegünk a hallgatásról – egyedül a kövek képesek rá. Lehet, hogy ettől olyan súlyosak?"