Szabo Csaszy's profile picture

Szabo Csaszy

Pt tot ce-am vrut,am trequt prin foc si ploi
Aveam nevoie,dar sigur nu nevoie de voi
Veneau,treceau,dar nimiq nu ramanea
Ca tarfa care,pot sa jur k ma iubea
Multi vroiau s-alerge,eram singuru ce merge
Singurul ce era sigur k orice kkt trece
Eram sincer cu mine,ii vedeam adevarata fata
Prea sincer cu altii,cand le puneam oglinda-n fata
Mi s-au dat moolte,fara sa cer,e-adevarat
Dar mi s-au luat mult my moolte fara sa fiu intrebat
Am fost gata mereu sa mor,pentru ce iubesc
Ca poate-oriqum a 2-a dimineata poate nu ma my trezesc
Nu am lasat pe nimeni,sa ma cunoasca perfect
Si cine-mi paote spune,e calitate sau defect!

Szabo Csaszy's profile picture

No shows to display

When Szabo Csaszy adds shows they will be shown here