★ Да.. У праву сте, скроз! Ја сам курва, кучка, умишљена, глупа, ружна, ретардирана.. Ја сам све што причате и још горе од тога. Можете да ме мрзите, пљујете, да ме вређате и желите ми све најгоре. Можете да пробате да ме спустите на дно, слободно.. Једно је сигурно.. ШТА ГОД, АЛИ ШТА ГОД ВИ РАДИЛИ, ПРИЧАЛИ ИЛИ МИСЛИЛИ, ЈА НЕ МАРИМ ЗА ТО, АПСОЛУТНО. И не, не мрзим вас зато што ви мрзите мене. Можда зато што сам превише заузета волећи оне, који воле мене! ★

ВОЛИМ ДА МЕ МРЗЕ ВАЉДА ТАКО ЛЕЧЕ КОМПЛЕКСЕ! ♥

Мала сам. Могу носити равну обућу и високе штикле,а да притом не изгледам попут дива. Мање ствари су увек слађе, за разлику од великих. Могу имати и високог и ниског дечка. Практична сам, могу свугде да станем. Иако сам мала, немам комплексе и не бојим се да ће неко да ме згази, јер нико није ћорав ;) То што морам да се подигнем на прсте да нешто видим даје ми додатни шарм. И не тешим се - поносим се. Небо ме наградило. ♥ Мала сам ♥