A gyenge srácból szép lassan erős lett.Az évek edzenek a gyengék elvesznek én vagyok az akit harcosnak neveznek!Hétköznapi emberből ritkán válnak hősök de szeretem a kihívást és épp ezért győzök! "
T udatos
Ö rült
K özvetlen
É rtelmes
L aza
E mberséges
T alpra esett..
E rős
S tarkinho :P
http://www.youtube.com/watch?v=XV8FzvBxVEk&feature=related