A gyenge srácból szép lassan erős lett.Az évek edzenek a gyengék elvesznek én vagyok az akit harcosnak neveznek!Hétköznapi emberből ritkán válnak hősök de szeretem a kihívást és épp ezért győzök! "

T udatos
Ö rült
K özvetlen
É rtelmes
L aza
E mberséges
T alpra esett..
E rős
S tarkinho :P

http://www.youtube.com/watch?v=XV8FzvBxVEk&feature=related

Stark Dávid's profile picture

Listening History

Osi -2013 Winter Edition,February

122

1:04:35

There is no more content to load