"Българите - това е народът, който имаше всичко,
което е пожелавал; те вярваха, че светът е открит за
тях; те никога не се съмняваха в победата си; това е
народът, на който се учудваше светът".
Магнус Феликс Енодий, 486 г.
Държавно управление ние нямаме , това са политици с лична изгода
Клошари, просяци и безработни има само в демократичните общества. Лежащи мангали, чалгаджии и рецидивисти на свобода има само в демократичните общества.
Дрога, педофилия и педерастия има само в демократичните общества.
Кражби, насилие, измами, секти има само в демократичните общества.
Мутри и мафия има само в демократичните общества.
Справедливост за престъпниците и несправедливост за жертвите има само в демократичните общества.
Частни медии обслужващи корпоративни интереси има само в демократичните общества.
Платено здравеопазване и образование има само в демократичните общества.
Майната им на демократичните общества! Всичко казано след 5-тата чаша е изтичане на информация...
Аз му викам - Върви