Érdekes ember vagyok... Vagyis ezt mondják. Mindig megmondom azt amit gondolok még ha fáj is de ez a legegyszerűbb. Sokat dumálok mindenről,semmiről,akármiről. Ha zavar szólsz. De ez vagyok én elfogadsz vagy nem kell beszélnünk... Az a baj ,hogy néha én sem tudom magam jellemezni majd ha megismersz valamennyire meglátod ki vagyok. Köszi ,hogy elolvastad.

No history to display

When Ottó Suha listens to shows or tracks they will be shown here