Budapest, Hungary
Cirka 15 éve, az egyetemi évek spontán lelkes alkotásaink egyike volt a Recycling című műsor, amelyben dallamok és dalátgyúrások, azaz zenei feldolgozások nyomába eredtünk egyik kedves barátommal, Ádámmal, a Rádió Pozitív egyetemi online rádió alapító csapatának tagjaiként. :) A lejátszott zenék között teljesen különböző stílusok is megtalálhatóak. Sokszor meghökkentő változatok kerültek elő egy-egy nyomozás alkalmával. Jó móka volt! Ma már szép emlék.
Hallgassátok szeretettel!