Ha ilyen fejem lenne, az ördög is csak Isten parancsára vinne el...
Ha ilyen fejem lenne, a majom visszadobná a perecet az állatkertben! Csak a hülyék agresszivek. El hiszed? Vagy ki verjem a fogaidat? ennyit erről :D

Peet F Major's profile picture

Listening History

There is no more content to load