Ha ilyen fejem lenne, az ördög is csak Isten parancsára vinne el...Ha ilyen fejem lenne, a majom visszadobná a perecet az állatkertben! Csak a hülyék agresszivek. El hiszed? Vagy ki verjem a fogaidat? ennyit erről :D
reggae
anima djs
petőfi dj
6
Share
Add To
413
1:00:00