(-̮̮̃-̃)۶٩(͡๏ ̯͡๏)۶٩(-̮ ̮̃-̃)۶٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(-̮̮̃-̃)۶º
nem vagyok tökéletes lány.a hajam nem áll mindig jól.van hogy ügyetlen vagyok és néha összetörik a szívem.van hogy veszekszem a barátaimmal.és vannak napok amikor semmise sikerül. de ha jobban bele gondolok és egyet hátra lépek.akkor úgy érzem hogy ez a különleges élet valóság.és lehet de csak lehet hogy szeretek tökéletlen lenni.... :)