Smederevo, Serbia
Ne zelim da bilo shta menjam,jer ne znam kako to da izvedem....Vec sam se isuvishe naviko na sebe....Danju sam fin, noću sam Čarli Šin! :)))Izgubljeno je samo ono cega se odreknemo
47
Share
Add To
201
27:29