Morvai Gábor's profile picture

Morvai Gábor

Hello szia, TE aki erre tévedtél!

Kissé szeleburdi de alapjában véve normális srácnak tartom magam..
(Ezt sugallják a képeim is, az élet csodaszép élni kell és mindent kipróbálni, a hülyeség határain is túl.. )
Dolgozgatok, haladok a kikövezett úton.. De nem hátrafelé hanem most már előre..

Morvai Gábor's profile picture

Listening History

Content is loading...loading logo