Ce pot să-ţi spun decât că totul e bine aşa cum trebuie să fie, ochii plâng sau râd în adâncurile infinitului uitat din noi, oamenii se nasc şi mor la ruleta sorţii plătită cu jetoane de Destin, cerul e bântuit când de seninul fericirii când de norii suferinţei, toate sunt bune şi rele doar clipele trec .Sunt propriul meu experiment. Sunt propriul meu obiect de arta.
Omul nu este singur pe pământ, este unic.
Defectele mele sunt principala mea calitate.