Az vagyok, akitől mindig az igazat kapod, nyersen, tömören, akkor is ha fáj... Az vagyok, akire sokszor fogsz haragudni, mert őszinte leszek hozzád...Az vagyok, aki mindig figyel Rád, akivel bármit megoszthatsz, és aki addig nyughatatlan míg nem segít rajtad, és újra mosolyogni nem lát... Az vagyok, aki mélyen, tiszta szívvel, önzetlenül, önmagadért fog szeretni, de aki csak akkor fogja mondani Neked, amikor ezt valóban így érzi... Az vagyok akit, soha nem fogsz megérteni igazán, de akit pont emiatt lehet szeretni... Ilyen vagyok, mert úgy gondolom, mindent jót mit magamból adhatok, mindent amit szeretnék, most kell megtennem, mert soha többé nem fogom megélni az életem...