http://www.youtube.com/watch?v=xi3oZ-_sTtY
nema tu sto mnogo da se prica i tako to ja uvijek imam komentar uvijek i na svakom mjestu tako da cu ovaj komentar zadrzati za sebe
mene su pricali da ja nijesam dobro ono sto sam mislio prije sada to kada nije dobro ali ovaj put ja samo da kazem da mene ako mi neko misli da moze da se promijeni to sto sad mislimo da bi trebalo da to ne valja da se to stalno mijenja ti ako ne promjenis u 5 godina oni misle da ti nikad neces promjenit da ja ako promjenim jednom u dvije godine to mene se kada ja nisam ja to promjenio nego da ja idem do kraja sa ovijem sad pa da vidim ako ne bude valjalo da promjenim onda znaci da onda tek promjenim da ne mijenjam odma jer ako bi sad odma promjenio to bi moglo ispanut drugce
a ovo sto sam sad prica to za sad ostaje tako