Milan Beňošš Viszlai's profile picture

Milan Beňošš Viszlai

zboznujem hudbu hlavne metal punk punkrock..a..svoju gitaru..ktora ma nikdy nezradi :)a mojim idolom Je Jimi Cimbala......................................ALE ZAPAMATAJTE SI JEDNU VEC ZE HEAVY METAL SI NEVYBERAAAAAAAA...:)

flegma vraj o co uz aj taky musia byt no ne?

Milan Beňošš Viszlai's profile picture

Favorites

There is no more content to load