SZERETEK ÉLNI, ZENÉT HALLGATNI TÁNCOLNI ÉS SOKAT NEVETNI, HA VAN VALAMIN. VAGYIS IMÁDOK NEVETI, MINT SZERINTEM BÁRKI MÁS IS.
IMÁDOK A CSALÁDOMMAL LENNI, SZÓRAKOZNI NETTEZNI, BULIZNI HA VAN RÁ IDŐ. JA ÉS NAGYON SZERETEK TÁNCOLNI. FŐLEG A LÁNYOMMAL. NA AZ A VÉGZETEM.