:)Köszönet azoknak, akik utáltak, ők tettek erősebb emberré,
köszönet azoknak, akik szerettek, miattuk oly nagy a szívem,
köszönet azoknak, akik elhagytak, megmutatták, hogy nem tart minden örökké,
köszönet azoknak, akik maradtak, megmutattátok az igaz barátság jelentőségét,
...köszönet azoknak, akik újak az életemben, miattatok vagyok ma az, aki! :)
Felejtsd el és kerüld azokat,
Akik nem vállalnak fel!
Az Ő hibájuk, nem a Te szégyened.
Legyél.olyannal, aki kiáll érted és melletted,
Aki nem tagad meg és le, aki nyíltan felvállal,
és büszke Rá, hogy ismer Téged! (Szabó Brigitta)