Listening History
There is no more content to load
-depasesc regulat limita de viteza
-trec pe rosu( dar ma asigur sa nu fie vreun echipaj)
-ma grabesc tot timpul
-multor persoane li se pare că mă cunosc, când de fapt nici eu nu mă cunosc
-vreau sa invat sa cant la chitara
-mă Re In Ven Tez… cu fiecare secundă
-fac liniute de la semafor cand ma plictisesc
-cunosc toate gropile din astfalt pe traseul progresu - pta romana...in pasaj e una periculoasa...
-am catel
-folosesc menen stick pickit:))
-glumesc
-m-am si batut de vreo 2,3 ori..fara sa vreau...asa a fost sa fie.
-imi place ilegal in limita legii....
to be continued...