Ten kto mnie zna ten wie o mnie wszystko co chce wiedzieć , ten kto mnie nie zna niech się dowie od Tych co mnie znaja(jeśli się znacie), a jeśli się nie znamy i Wy się nie znacie to wszystko przed nami!!!!i:)