Dreaming with my open eyes...And...for me it`s ALL or NOTHING!!!---De fapt, eu asa ma consider: "Traiesc ca sa iubesc si Iubesc sa traiesc"- Singurul lucru care ma poarta prin viata este DANSUL...si ritmul inimii!