László Vagyok's profile picture

László Vagyok

Nagyon kérlek!!! Ne jelölj be ismerősnek,ha az utcán meg nem is köszönsz,vagy csak a nevemet tudod.
Ha mégis vissza jelöltelek és utána még egy szia mivant sem üzensz,vagy egyszerűen csak ismerősgyűjtögetés a hobbid és nem kívánsz velem kommunikálni,töröllek az ismerősök listájáról.
Nem haragszom rád!
Megértésed köszönöm!

László Vagyok's profile picture

Listening History

Content is loading...loading logo