" Akár lehetnél rohadtul dühös hogy mindez így történt, káromkodhatnál, átkozhatnád a sorsot, de ha egyszer ottvagy a végén.. akkor már csak aludni vágysz."

http://www.youtube.com/watch?v=H-t2oif3SHc&feature=feedu

okcsá