" Akár lehetnél rohadtul dühös hogy mindez így történt, káromkodhatnál, átkozhatnád a sorsot, de ha egyszer ottvagy a végén.. akkor már csak aludni vágysz."
http://www.youtube.com/watch?v=H-t2oif3SHc&feature=feedu
okcsá
dubstep
filth
mix
Favorite
Share
Add To
89
1:03:03
zo.one
improvisation
26
14:01
49
18:48
drum and bass
old school remembrance
savage + mc fantom
2
96
1:48:02
classics
rusko
grime
drum & bass
9
921
34:16