Kitti Ungvári's profile picture

Kitti Ungvári

"Elni annyi mint kuzdeni!"

Voltam már vesztes, de legyőzött sohasem!
Akartak már a becsületembe tiporni.
Próbáltak már megalázni!
Voltam Én már lent, sőt még lejjebb is
Tapostak a szívembe, gázoltak a lelkembe.
... Nem szégyenlem kimondani.
Volt hogy majdnem ordítottam a fájdalmaktól, a vágyaktól, a tehetetlenségtől, a haragtól, dühtől bosszúvágytól.
Volt hogy sírtam sőt zokogtam mint egy kisgyerek.
Volt mikor úgy éreztem és gondoltam, hogy nem tudok fölállni és lent maradok, de mindig sikerült erőt merítenem még a legkilátástalanabb helyzetekből is és mindig fölálltam, ....
fölállok és mindig is föl is fogok !!!