Márk KisMárki Fekete's profile picture

Márk KisMárki Fekete

Nincs punk hajam, nem vagyok rapper, és nem hordok bőgatyát.
A világ egyik legszebb és leg partyképesebb országában élek,
és rajtam kívül még több százezren értik, hogy mire gondolok,
amikor azt mondom, Hyperspace.
A vezetéknevem megelőzi a keresztnevemet és nem örülök,
hogyha a tudatlanok összekeverik a Sziget fesztivált a Balaton Sound-al.
Büszkén gondolok Hot X re, Coyote-ra és Igor Do'Urden-re.
Szeretem a dübörgő zenét, a stroboszkópot, a
füstgépet, és a hatalmas ledfalakat. Itt élek Európa szívében.
Tombolásban mi vagyunk a császárok, és igen, a discós lányok a világon legszebbek!
Deadcode! Én így szeretlek!!!

Márk KisMárki Fekete's profile picture

No shows to display

When Márk KisMárki Fekete adds shows they will be shown here