:D Mendei Állatkert tulajdonos :D jelenleg 3 kis nyuszi, 1 macska (múlt időben :( Hiányzol Kompót <3 :( ), 2 kutya, hátsókertben őzike és sünik tömkelege :D Volt egy békánk és egy meztelencsigánk a fürdőben.;) az ÉLET SZÉP :D (csak te világ vagy beteg.)
"Csak úgy hívnak Kata. Kedves Kata, máskor gonosz Kata. Te kataságos
legkatább Kata, kit Isten is Katának alkota, hidd ezt nekem lelkem
vigasztalója."
(Shakespeare: A makrancos hölgy)
Valahányszor elképzeltem magam, mindig körvonalként jelentem meg, ahogyan a kifestőfüzetek figurái: a belsőm nem volt még kész. Megvolt minden főbb vonás. Ám a színek, a cikcakkos és kockás minták, az apró-cseprő dolgok, amikből összeálltam én, még nem kerültek a helyükre.