Винаги се чувствам щастлива! Знаеш ли защо?
Защото не чакам нищо от никого.
Да чакаш винаги боли.
Животът е кратък.
Затова обичай живота, бъди щастлив и винаги се усмихвай.
Живей за себе си и запомни - преди да говориш - слушай,
преди да пишеш - мисли,
преди да нараниш - чувствай, преди да мразиш - обичай,
преди да се предадеш - опитай!Преди да Умреш - ЖИВЕЙ!!!